Sign In

Blog

Latest News
Iphone 13 Total Gold – FOTO/I larë në ar 18K

Iphone 13 Total Gold – FOTO/I larë në ar 18K

U publikua versioni i fundit i iPhone 13, i quajtur “Total gold”.

Smartfoni i ri i Apple është i zbukuruar me ar 18 karatësh dhe kushton mbi 48 mijë dollarë.

Variacioni vjen në një sasi të limituar prej vetëm 99 telefoneve, të krijuar me mjeshtëri nga dizenjuesit e kompanisë së aksesorëve të mëdha Caviar. iPhone 13 Pro Max Total Gold, është punuar me një stil artizanati barok.

Caviar e përshkruan veten si një emër ndërkombëtar në fushën e design-it të telefoneve dhe aksesorëve të punuara me dorë nga materiale të llojit të lartë.

FOTO GALERI
1/2


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية