Sign In

Blog

Latest News
Flakë në Monte Carlo: Ferrari e dëmtohet

Flakë në Monte Carlo: Ferrari e dëmtohet

Pamjet e një automjeti të rrallë. Ferrari F40 me vlerë 1.2 milionë euro është shkrumbuar në rrugët e Monte Carlos. Autovetura pronë e një sportisti Italian morri flakë në ecje në rrugët e qytetit.

Pak më herët automjeti kishte arritur shpejtësinë 228 kilometra në orë. Autovetura është një nga 1311 exemplarët e tipit F40 të prodhuar nga fundi i viteve ’80 dhe fillimi i viteve ’90. Ato janë nga automjetet më të shpejta në rrugë, por pas disa minuta në flakë, mbeturinat e automjetit të shkrumbuar u transportuan me një tjetër

FOTO GALERI
1/5


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية