Sign In

Blog

Latest News
Emri i Fëmijës së Gjetur

Emri i Fëmijës së Gjetur

Forcat e rendit të enjten zbuluan emrin e një djaloshi të gjetur të vdekur në një kuti në Filadelfia 65 vjet më parë si 4-vjeçari Joseph Augustus Zarelli, viktimë e asaj që policia thotë se është një nga vrasjet më të vjetra të pazbardhura të qytetit.

Identifikimi, i bërë përmes analizës së ADN-së, përfaqëson një ndër gjërat më të mëdha të zbulumit të hetimeve ndër vite.

Askush nuk doli kurrë të pretendonte Jozefin si fëmijën e tyre dhe identiteti i tij mbeti një mister pavarësisht përpjekjeve të shumta për ta identifikuar atë gjatë viteve, shkruan CNN.

Policia njoftoi se e kishte identifikuar me sukses fëmijën përmes punës detektive dhe me ndihmën e gjenealogëve gjenetikë, një fushë që vitet e fundit ka arritur në zbulime të shumta në ‘raste të ftohta’, dhe ribashkoi familjet me të dashurit e humbur.

Ata ruajtën eshtrat e fëmijës për hetim dhe arritën të zbulonin dhe kontaktonin të afërmit e fëmijës, edhe pse pindërit kishin vdekur ndërsa motrat dhe vëllezërit janë ende gjallë.

“Zbulimi sjell shpresë se nuk do të ketë më kurrë një viktimë të paidentifikuar të vrasjes në qytetin e Filadelfias”, tha Komisionerja e Policisë së Filadelfias.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية