Sign In

Blog

Latest News
Distancohuni me hashtag-in #KeepYourDistance

Distancohuni me hashtag-in #KeepYourDistance

Për shumicën prej nesh distancimi social dhe izolimi në shtëpi në kuadër të masave të marra nga qeveria kundër përhapjes së Covid-19 në vendin tonë, nuk është aspak i thjeshtë.

Por, Instagrami ka gjetur zgjidhjen në mënyrë që orët tuaja të kalojnë më shpejt dhe më bukur. Tashmë kjo platformë sociale vjen me një opsion të ri i quajtur Co-Watching.

Në momentet kur të jeni në video-chat me miqtë tuaj në Instagram do të mund të shikoni ekrantin e njërit prej jush. Kjo vlen edhe për video-chatet e shumëfishta.

Praktikisht do të ndani me dikë apo me një grup miqsh gjatë videos atë çfarë ju ose personi tjëter ka në Instagram-in e tij duke e bërë këtë eksperiencë edhe më argëtuese.

Përmes Co-Watching ju do të mund të shihni postimet në feed të miqve tuaj, ato që ata kanë ruajtur dhe sugjerimet e vetë Instagramit.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية