Sign In

Blog

Latest News
Zhvillimi i strategjive të reja për më shumë fitim në TikTok

Zhvillimi i strategjive të reja për më shumë fitim në TikTok

TikTok paraqet një metodë e re për krijuesit për të fituar para.

Sipas gazetarisë së huaj, raporton Telegrafi, strategjia e TikTok është që të ndajë fitimin me krijuesit më të mëdhenj kur shfaqen video të caktuara pranë klipit të tyre.

Programi është analog me atë të përdorur nga shërbimi video YouTube për të paguar krijuesit e tij dhe rezultati mund të jetë një pagesë më e rëndësishme.

Planifikimi i ri quhet TIkTok Pulse dhe mundëson shfaqjen e reklamave me “4 për qind të klipeve më të shikuara në TikTok”. Krijuesit me të paktën 100,000 ndjekës do të marrin një pjesë të të ardhurave kur klipet e tyre të hyjnë në programin e përmendur.

TikTok do të ndajë 50 për qind të të ardhurave të tij nga reklamat me krijues të caktuar, që është afër asaj që YouTube u ofron krijuesve, ose 55 për qind të të ardhurave të tij nga reklamat. Programi TikTok Pulse do të nisë në qershor në SHBA dhe do të zgjerohet në tregje të tjera në vjeshtë.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية