Sign In

Blog

Latest News
Sony tërheq Cyberpunk 2077, ofron rimbursim

Sony tërheq Cyberpunk 2077, ofron rimbursim

Sony ka tërhequr lojën Cyberpunk 2077 nga PlayStation Store dhe do të kthejë pas paratë për të gjithë ata që e kanë blerë.

Lojtarët u ankuan se loja ishte e mbushur me viruse dhe probleme. Kompania po ashtu ka premtuar se do të bëjë disa ndërhyrje për të përmirësuar lojën. Është e paqartë se kur Sony Interactive Entertainment planifikon ta kthejë lojën në PlasyStation Store.

“Ne”, thotë kompania, “punojmë për të garantuar një nivel të lartë kënaqësie të klientëve ndaj do të fillojmë rifinancimin e të gjithë atyre që e kanë blerë Cyberpunk 2077 përmes PlayStation Store”.

Në këtë lojë, lojtarët luajnë në një botë kriminale ku ata mund të paguajnë për të përmirësuar veten me teknologji. Loja u paralajmërua fillimisht në 2012, por më pas, u ri propozua në 2018 dhe më pas doli në treg me shumë bujë duke u reklamuar madje edhe nga Keanu Reeves në qershor 2019. Por problemet nisën të shfaqeshin, kryesisht në konsolat më të vjetra si PS4 dhe Xbox One.

 


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية