Sign In

Blog

Latest News
Rreziku për celularët Android: Udhtuesit duhet të jenë të kujdesshëm

Rreziku për celularët Android: Udhtuesit duhet të jenë të kujdesshëm

Shumë më shumë se një miliard celularë Android janë në rrezik të piratizohen, pasi nuk janë më të mbrojtur nga përditësimet e sigurisë.

Ranë në risk të vërtetë përdoruesit e celularëve në të gjithë botën për shkelje të të dhënave të tyre dhe sulme të tjera të këqija.

Cilido që përdor një telefon Android, i bërë në 2012 ose më herët, duhet të jetë veçanërisht i shqetësuar.

 


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية