Sign In

Blog

Latest News
Njoftim për banorët e jugut të Shqipërisë

Njoftim për banorët e jugut të Shqipërisë

Në data 30 shtator në jug të territoreve, në rajonin e bregdetit do të ndalen transmetuesit analogë të Hello.al për të kaluar ekskluzivisht në transmetimet digjitale.

Për këtë arsye duhet të bëhet skanimi i parë në aparatet televizivë për të kapur sinjalin televiziv të Hello.al. Bëhet fjalë për stacionet transmetuese të Miles, Borshit, Himarës dhe Llorogarë të cilat mbulojnë edhe qytetin e Sarandës, dhe zonat e bregut nga Ksamili, zona e fshatit Borsh, zona e Himarës dhe gjithë bregun përreth, zona e Llogorasë, bregun e Dhërmiut, Palasës dhe fshatin Vuno. Për të rivendosur sinjalin e ri digjital ju duhet të kryeni kërkimin e kanaleve dhe regjistrimin e parë.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية