Sign In

Blog

Latest News
Ndalja e bllokimit në X: Musk prezanton planin

Ndalja e bllokimit në X: Musk prezanton planin

Elon Musk paraqet inovacione të reja për përdoruesit e X ose ish-Twitter!

Ai po planifikon të mos lejojë përdoruesit e tij të ndalojnë njëri-tjetrin.

Kjo vjen pas një postimi që bëri Tesla Owners Silicon Valley në platformë, ku shkroi: A ka ndonjëherë ndonjë arsye për të ndaluar dikë kundër heshtjes? Jepni arsyet tuaja.’

Të premten Musk u shpreh: Bllokimi do të fshihet si një atribut. Nuk ka kuptim!

Aktualisht, përdoruesit e X mund të ndalojnë të tjerët dhe t’i pengojnë ata të shohin postimet e tyre ose t’i kontaktojnë ata me mesazh.

Nuk dihej se kur plani i Musk do të hyjë në fuqi.

Që kur bleu Twitter për 44 miliardë dollarë vitin e kaluar, Musk i ka dhënë platformës një rishikim të madh, nga rikthimi i përdoruesve që ishin ndaluar, deri te heqja e shenjave të verifikuara. Kohët e fundit, ai madje ndryshoi emrin nga Twitter në X dhe zëvendësoi logon ikonë të zogut blu me një X.

Disa përdorues nuk u pajtuan me idenë e re të Musk.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية