Sign In

Blog

Latest News
Makinë sportive në shtëpinë lëvizëse

Makinë sportive në shtëpinë lëvizëse

Bujqësia e madhe e adhuruesve të kampingu, por nëse jeni të mësuar me stilin e jetesës së bukur dhe duhet të transportoni një makine sportive, atëherë çdo person ‘duhet të ketë’ një Volkner Mobil Performance, që është një shtëpi e lëvizshme 18-ton, që ka hapësirë edhe për makinën tuaj të preferuar.

Kompania gjermane konstruktuese të shtëpive për adhuruesit e makinave tani sjell mundësinë e futjes së makinës tuaj brenda shtëpisë së tyre lëvizëse pa nevojë të tërhequr karavanin.

Një anë e Performance S hapet për të vendosur makinën aty dhe mbyllet përsëri për të kthyer shtëpinë në një mjet lëvizës me makinën brenda.

Makinat si Bugatti Chiron me një çmim prej $3milionë ose Ferrari La Ferrari janë pamë të futura brenda kamionit nga pronarët e tyre.

Kamioni me 460 kuaj fuqi ka një motor Volvo dhe udhëton me sistem suspenzioni me ajër.

Për dekorin e brendshëm, mundësitë janë të shumta, në varësi të pronarëve.

Dhe nëse besoni se dimensioni i mjetit 12-metra nuk është i mjaftueshëm, mund të zgjidhni opsionin për zgjerim anësor që realizohet me një buton.

Brenda mund të vendoset një krevat dopjo, një dush normal, një kuzhinë dhe një televizor.

Një sistem audio i specializuar është i disponueshëm si opsion i pavarur dhe kushton 250,000 dollarë.

Në anën e këtij kamioni të ndaluar, mund të instalohet një çadër për të organizuar piknikun me grill.

Çmimi fillestar i Volkner Mobil Performance fillon nga 1milionë dollarë, por opsionet shtesë e bëjnë vlerën të dyfishohet.

Në hapësirën e parkimit të makinës së dytë luksi mund të vendoset.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية