Sign In

Blog

Latest News
iPhone 12: Ndryshime të mëdha dhe vonesa të vogla

iPhone 12: Ndryshime të mëdha dhe vonesa të vogla

Ky është një nga artikujt më të pritur të vitit 2020, por do të vonojë dhe pak.

Telefoni iphone 12 nuk u shfaq në eventin special të Apple të martën dhe tani pritet që data e re të jetë diku në fillim të tetorit. Megjithatë, disa informacione rreth tij u bënë publike, duke i dhënë kështu diçka për të diskutuar entuziastëve që po e presin me padurim lëshimin e tij në treg.

Thuhet se iPhone 12 do të sjellë përsëri formën e rrumbullakosur që u panë për herë të fundit në iPhone 5, ndryshe nga ato të rrumbullakosura të iPhonëve të fundit. Dizajni do të jetë i përmirësuar dhe veçoritë e kamerës, gjithashtu. Tre telefona që e paraprinë, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max ishin mjaft elegante dhe të fuqishme, ndaj pritshmëritë janë të larta për iPhone-in e ri. Tradicionalisht, Apple i lëshon telefonët e rinj të saj në treg në shtator, por duket se ka pasur probleme për shkak të ndërprerjes së punës në fabrika.

iPhone 11 kishte tre versione vitin e kaluar, megjithatë shumë burime pretendojnë se do të ketë katër versione të iPhone 12 këtë vit ; iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 Pro Max.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية