Sign In

Blog

Latest News
Frymëzim i ri: VW Caddy

Frymëzim i ri: VW Caddy

Vezhguesi Caddy i Volkswagen është projektuar për herë të parë dhe korporata publikoi si do të paraqitet modeli i ri.

Makina ishte “planifikuar” për në fund të shkurtit, dhe në këtë pikë dizajni i saj do të jetë pak më i “elegantë” sesa më parë, dhe do të jetë në gjendje të gjendet në versionin “familjar” dhe në versionin “dërgesë”, transmeton KosovaPress.

Duke vlerësuar nga VW, ky mjet tregtar do të jetë paksa ndryshe nga parapëlli i tij, me dimensione pak më të mëdha, veçanërisht kur bëhet fjalë për brendësinë dhe çatinë panoramike.

Caddy i ri do të ketë një përparësi të veçantë me dritat LED, kështu që do të ketë një pamje pak më dinamike ndërsa dritat e pasme janë më të gjata dhe më të holla sesa në modelet e mëparshme.

Përparësitë teknike të këtij modeli janë të panjohura në këtë kohë, dhe VW pritet të nxjerrë si versionet e benzinës ashtu edhe ato me naftë.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية