Sign In

Blog

Latest News
Bllokim i rrjeteve sociale: Reagim nga Facebook

Bllokim i rrjeteve sociale: Reagim nga Facebook

Shefi i departamentit të komunikimit në Facebook, Andy Stone ka reaguar në platformën e mikro-bloggingut Twitter për rrjetet sociale në pronësi të Facebook që kanë dalë jashtë funksioni për rreth një orë.

“Ne po punojmë për t’i kthyer gjërat në normalitet sa më shpejt që të jetë e mundur dhe kërkojmë falje për çdo shqetësim,”– tha ai, pasi WhatsApp, Instagram dhe Facebook Messenger janë të gjitha në pronësi të Facebook.

Platformat më të klikueshme të komunikimit me mesazhe janë bllokuar në të gjithë botën.

Në të tri platformat, problemi është në rifreskimin e faqes dhe kudo shfaqet mesazhi: “Nuk mund të shohësh përditësimin e faqes.”

Ndërkohë, përdoruesit i janë drejtuar rrjetit social Twitter për të treguar se aplikacionet më të mëdha të komunikimit kanë dalë jashtë funksionit pasi nuk dërgohen mesazhet.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية