Sign In

Blog

Latest News
1. “iPhone 13: Inovacion dhe performancë e përforcojnë” 
2. “Modeli i ri i iPhone: Kamera e përmirësuar dhe vida më të shpejta” 
3. “iPhone 13: Aplikacionet më të fuqishme dhe bateria më e mirë” 
4. “Përmirësimet e fundit në iPhone: Ekran më i madh dhe dizajn më i hollë”

1. “iPhone 13: Inovacion dhe performancë e përforcojnë” 2. “Modeli i ri i iPhone: Kamera e përmirësuar dhe vida më të shpejta” 3. “iPhone 13: Aplikacionet më të fuqishme dhe bateria më e mirë” 4. “Përmirësimet e fundit në iPhone: Ekran më i madh dhe dizajn më i hollë”

Një zëdhënës pretendon për tiparet e reja të iPhone 14 tregon se ka përmirësime të vogla në bateri, plus një “degradim” i papritur në të gjitha katër modelet e reja.

Toms Guide raporton se kapacitetet e pretenduara të baterisë për katër modelet e reja të iPhone vijnë nga një foto e ndarë në Weibo nga DuanRui dhe ShrimpApple, dy përdorues të Twitter që shpesh bëjnë zbulime të informatave.

Të dy “zbuluesit” shprehin dyshimin e tyre në lidhje me numrat e treguara, kështu që mos u befasojeni në rast se do të shohim numra të tjerë në rrjedhjen e ardhshme të informatave, përcjell Telegrafi.

Numrat e marrë nga ky burim janë të paraqitura në tabelën e mëposhtme, ku edhe krahasohen me kapacitet e modeleve të iPhone 13, duke mundësuar kështu edhe krahasimin me ndryshimet e pretenduara.

Këto kapacitete të pretenduara shihet se kanë dallim prej 1 për qind më shumë mes iPhone 14 dhe iPhone 13, dallim me 3 për qind më shumë mes iPhone 14 pro dhe iPhone 13 pro dhe 1 për qind më pak në krahasim mes iPhone 14 Pro Max dhe iPhone 13 Pro Max.

Ndërsa iPhone 14 Pro Max shihet si një zëvendësim i iPhone 13 mini, por dallimi në madhësi ndërmjet tyre, nuk ka hapësirë për ndonjë krahasim direkt mes tyre.


Hello.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

مشاهد نيك yourtubetop.com سكس ثلاثي الابعاد final fantasy viii hentai besthentai.org undyne hentai hindi xxx bf firetube.mobi sexpadangal ben 10 xvideo eroanal.net xxx vidio hinde سيكس قديم tropsha.com مشاهدة افلام سكس اجنبى goblin slayer hentia guruhentai.com mushi asobi indian ladies punishment glossytube.mobi tamilxxn مقاطع بورن ninaporn.net sex اغراء طيز مي عز الدين arabpornmovie.com سكس اخوات حقيقي x hindi sex pornolife.mobi www.taxi69.com desi3gp indaporn.info marathi sex new shinkyoku no grimoire mirhentai.com hentai ai اقوي سكس مصري milfhdtube.net فديو سكس مصري college nipples wowhentai.net hentai doujin فيلم جنس جامد xunleimi.org بنات مصر عارية